Školiaca činnosť

Skoliaca činnosť

RB Diving je hrdý na svoju rozsiahlu školiacu činnosť a spoluprácu so značným počtom organizácií a inštitúcií. Ponúkame nasledujúce programy a aktivity:

  • Kurzy vysokotlakových kompresorov: Poskytujeme školenia zamerané na bezpečné používanie a údržbu vysokotlakových kompresorov. Naši skúsení inštruktori vás naučia techniky správneho obsluhovania kompresorov a zabezpečenia ich bezpečného a efektívneho fungovania.
  • Učebná osnova potápačskej činnosti pre žiakov základných škôl: Spolupracujeme s miestnymi školami a ponúkame programy potápačskej výučby pre žiakov základných škôl. Naša učebná osnova je prispôsobená ich veku a úrovni, a zahŕňa teoretickú edukáciu o potápaní, praktické lekcie vo vodných priestoroch a zážitkové ponory s dohľadom skúsených inštruktorov.
  • Školiaca činnosť výučba potápačov pre Ministerstvo vnútra: RB Diving spolupracuje s Ministerstvom vnútra a poskytuje školenia potápačov pre ich potreby. Tieto školenia sú zamerané na profesionálnych potápačov a obsahujú špecializované kurzy, ktoré sú potrebné pre ich úlohy a povinnosti.
  • Dlhoročná spolupráca s Ministerstvom obrany SR: Máme potešenie spolupracovať s Ministerstvom obrany SR a inými zložkami ozbrojených síl. Poskytujeme školenia a kurzy pre ich potápačov zamerané na špecifické potreby a požiadavky obrany.

Tieto aktivity sú len časťou nášho širokého spektra školiacich činností. Sme hrdí na našu dlhoročnú spoluprácu s rôznymi organizáciami a inštitúciami, ktoré svedčí o našej odbornosti a spoľahlivosti.

Ak máte záujem o niektorý z našich školiacich programov alebo spoluprácu v oblasti školení, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme podrobnejšie informácie a prispôsobíme naše služby vašim konkrétnym potrebám.

S pozdravom,

Robo

Školiaca činnosť     

-Niekolko rokov na Slovensku organizujeme školenia, kurzy, obsluhy vysokotlakových kompresorov. Tento kurz je akreditovaný a jednen s najúspešnejších. Prešlo ním cez vyše 90 absolventov. Pravidelne školíme zamestnancov policajného zboru MV SR. 
-Aktivne sa zapájame do vzdelávacieho programu pre školy a mládež.