CESTOVANIE, ZÁJAZDY

    THAJSKO

     THAJSKO

Bližšie info .... správa ,tel., Cenové kalkulácie. Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás. Vieme priamo na mieste spraviť základný /OWD,AOWD/ alebo rozšírený /DEEP DIVER a ine.../ kurz organizácie PADI alebo TDI/SDI.

Kontakt: obchod@rbdiving.sk , Tel: +421908796870

CESTOVANIE, ZÁJAZDY

- MADAGASKAR -


MADAGASKAR - ostrov Nosy Komba 

Ostrov Nosy Komba , je jeden malý ostrov zo súostrovia na severe Madagaskaru, (v preklade Ostrov Lemurov) ležiaci približne 10 km od veľkého Madagaskaru v otvorenom Indickom oceáne s rozlohou iba 5x6 km, na ktorom nepremávajú autá ani motorky a do okolitých domorodých osád sa dostanete jedine cez džungľu, a to úzkymi kamennými, vyšliapanými chodníkmi. 
Priamo na tomto ostrove hneď pri pláži tyrkysového mora sa nachádza náš Resort VERONIKA pozostávajúci z novovybudovaných bungalovov a apartmánov, reštaurácie s veľkým bazénom a pestrou ponukou služieb, napr.,suchozemské tripy po okolí - (sever Madagaskaru,) potápanie, šnorchlovanie priamo pred rezortom,kde sa nachádza krásna koralová záhrada, výlety loďou na okolité panenské ostrovy, výlety do národných parkov a mnoho iného. Ak ešte rozmýšľate, kam na dovolenku, a tak trochu sme trafili na vašu strunu, tak jednu z možností máte pred sebou :)),
.... na vyžiadanie vieme zaslať cenové ponuky a itinerár.
Tešíme sa na vás, Resort VERONIKA - Nosy Komba, Madagaskar

Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás. Vieme priamo na mieste spraviť základný /OWD,AOWD/ alebo rozšírený /DEEP DIVER a ine.../ kurz organizácie PADI alebo TDI/SDI.

Kontakt: obchod@rbdiving.sk , Tel: +421908796870