Firma RB Diving s.r.o. začala svoju existenciu v roku 2019, ako samostatný subjekt ktorý sa spolupodieľa na Slovenskom trhu hlavne v predaji potápačských potrieb všetkého druhu od renomovaných svetových výrobcov . V roku 2021 sme začali s potápačskou školou. Kurzy potápania ponúkame v dvoch celosvetovo uznávaných organizáciách a to PADI, alebo TDI/SDI/FRTI.

Spolupracujeme s radou slovenských divecentier ako aj so špičkovými inštruktormi potápania renomovaných potápackých agentúr . Takisto máme spoluprácu s našimi partnermi, kde tvoríme súčasť slovenského trhu.

Od roku 2019 sme najväčším zástupcom,  značiek TECLINE a SANTI na slovenskom trhu. Od roku 2020 sme na Slovensku jedinný zástupca  značky AVATAR.


 Profil firmy RB Diving:

RB Diving je renomovaná spoločnosť zameraná na poskytovanie potápačských kurzov a predaj potápačskej techniky. Sme oficiálnymi poskytovateľmi kurzov SDI (Scuba Diving International) a PADI (Professional Association of Diving Instructors), čo nám umožňuje ponúkať širokú škálu potápačských vzdelávacích programov pre začiatočníkov aj pokročilých potápačov.

Naša ponuka zahŕňa rôzne úrovne kurzov, od základných kurzov pre začiatočníkov až po pokročilé a profesionálne kurzy. Sme zameraní na poskytovanie kvalitného vzdelania a bezpečnostných školení, aby sme zabezpečili, že naši študenti získajú potrebné vedomosti, zručnosti a sebavedomie na potápanie vo všetkých úrovniach.

Okrem toho sme aj autorizovaným dealerom pre predaj potápačskej techniky a vybavenia. Ponúkame široký výber potápačských oblekov, plavadiel, masky, potápačských kompletov a príslušenstva od popredných výrobcov. Naši odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať správne vybavenie podľa vašich potrieb a preferencií.

Navyše, sme odborníkmi na výškové práce a práce pod hladinou. Poskytujeme špeciálne školenia a služby pre potápačov, ktorí vykonávajú práce v náročných podmienkach a potrebujú odbornú podporu pri svojich projektoch. Sme vybavení potrebnou technikou a skúsenými potápačmi, ktorí zabezpečujú bezpečné a efektívne vykonávanie výškových prác a prác pod hladinou.

RB Diving sa zaväzuje poskytovať vynikajúcu kvalitu služieb, prioritnú bezpečnosť a profesionálny prístup k potápaniu a prácam pod vodou. Sme hrdí na našich kvalifikovaných inštruktorov a zamestnancov, ktorí majú bohaté skúsenosti a vášeň pre potápanie. Veríme, že prostredníctvom našich kurzov a služieb vám pomôžeme objaviť fascinujúci svet potápania a dosiahnuť vaše ciele.

Ak máte záujem o naše kurzy, predaj potápačskej techniky napíšte nám.....


 S naším profesionálnym tímom inštruktorov ktorí sú kvalifikovaní odborníci TDI/SDI, ERDI a PADI. Poskytujeme širokú škálu kurzu pre potápačov všetkých úrovní a špecializácií. Sme zanietení pre potápanie a zabezpečujeme vysokú kvalitu výučby a bezpečnosť. S naším tímom môžete získať certifikáciu a rozvíjať svoje potápačské schopnosti pod vedením skúsených profesionálov.


NÁŠ TEAM INŠTRUKTOROV :

RÓBERT BELADIČ

Teraz Vám predstavím nášho inštruktora Roberta Beladiča a jeho profesionálny profil: Meno: Robert Beladič

Profesné tituly a certifikácie: Potápačský inštruktor PADI (Professional Association of Diving Instructors)Potápačský inštruktor TDI/SDI; ERDI 1 (Technical Diving International / Scuba Diving International)FRTI - Adult and Child Emergency Care Instructor (First Response Training International)FRTI - Oxygen Administration Instructor (First Response Training International)FRTI - Bloodborne Pathogens Instructor (First Response Training International)

Profesionálny potápač s dlhoročnou skúsenosťou v potápačskej komunite.Záchranár so znalosťami poskytovania prvej pomoci pre dospelých aj deti.

Robert je tiež špickový záchranár, čo znamená, že má schopnosti a tréning, organizačne viest tímové operácie potrebný na poskytovanie prvej pomoci a záchranných techník pri potápačských nehodách.Špecializácia v oblasti potápania v jaskyniach a technického potápania (TecCave Diver, Tec/Normox/Trimix).

Taktiež je Autorizovaný servisný technik pre značky Tecline a Skubatech, zodpovedný za údržbu a opravy potápačskej výstroje.Servisný technik pre značku Apex, zabezpečujúci servis potápačských zariadení.

Pravideľne usporaduváva Odborné školenia v oblasti vysokotlakových kompresorov, zamerané na správne a bezpečné plnenie potápačských fliaš.

Skúsenosti a odborné zručnosti:Robert Beladič je špičkový potápačsky inštruktor so širokou paletou certifikácií a skúseností. Jeho odborné znalosti zahŕňajú nielen potápačské techniky a bezpečnosť, ale aj poskytovanie prvej pomoci, údržbu potápačskej výstroje a technické aspekty potápania. Jeho cieľom je zabezpečiť bezpečné a zábavné potápanie pre svojich klientov a študentov, a zároveň podporovať ochranu a zachovanie podmorského prostredia.

S Robertom v tíme máte vynikajúceho inštruktora, ktorý je zanietený pre potápanie a jeho bezpečnosť, a ktorý vám môže poskytnúť odborné vedenie a školenie vo všetkých aspektoch potápania

ROMAN MIKOS

Predstavujem Vám inštruktora Romana Mikosa, ktorý je profesionálnym potápačom a inštruktorom s certifikáciou od organizácie SDI (Scuba Diving International). Roman Mikos má bohaté skúsenosti v oblasti potápania, s potápačskou certifikáciou už od roku 1994.

V minulosti pracoval ako policajný potápač v Poriečnom oddelení Policajného zboru v období od 1997 do 2001. Táto skúsenosť mu poskytla špecifické znalosti a zručnosti potrebné pre potápanie v náročných podmienkach a pri záchranárskych operáciách.

Roman Mikos je tiež potápač záchranár, čo znamená, že má schopnosti a tréning potrebný na poskytovanie prvej pomoci a záchranných techník pri potápačských nehodách. Je odborne vyškolený v oblasti poskytovania pokročilej kyslíkovej prvej pomoci pri potápačských poraneniach podľa štandardov DAN (Divers Alert Network).

Okrem toho je Roman Mikos certifikovaným inštruktorom ICE Diver, čo znamená, že je schopný viesť školenia a kurzy pre potápanie pod ľadom. Toto je náročná a špecifická forma potápania, ktorá vyžaduje špeciálne vedomosti a zručnosti.

Roman Mikos sa tiež špecializuje na potápanie s Nitroxom a je držiteľom certifikácie TDI Nitrox Diver. Tento typ potápania využíva zmes kyslíka a dusíka s vyšším obsahom kyslíka ako vzduch, čo môže ponúknuť určité výhody v potápačskej komunite.

Miroslav Sláma

                                                  je skúseným inštruktorom potápania s certifikáciou od organizácie TDI/SDI (Technical Diving International / Scuba Diving International) a FRTI (First Response Training International). Jeho zameranie sa týka poskytovania školení v oblasti prvej pomoci pre dospelých , administrácie kyslíka a prevencie pred nakazlivými chorobami.

Miroslav je tiež potápačom a záchranárom, čo znamená, že je dobre oboznámený s bezpečnostnými postupmi. Jeho skúsenosti v oblasti záchranárstva prispievajú k bezpečnosti a spokojnosti potápačov, ktorí s ním pracujú.

Miroslav je tiež autorizovaným servisným technikom pre značku APEX. Toto ho oprávňuje poskytovať servis a údržbu potápačskej výstroje tejto značky, čo je dôležité pre udržanie vysokej kvality a bezpečnosti potápačskej výbavy.

Vďaka jeho profesionálnemu prístupu, skúsenostiam je Miroslav je schopný poskytovať kvalitné služby v oblasti potápania. Jeho odbornosť v prvej pomoci a údržbe potápačskej výstroje prispieva k bezpečnosti a pohodliu potápačov.