XDEEP Stealth 2.0 REC Set

SET XDeep Stealth 2.0 TEC - krídlo + postroj

Nová taška Stealth 2.0 REC s výtlakom 13 kg, integrovaná do postroja, je pohodlnejšia a jednoduchšia na používanie. Jeho špecifický dizajn zaisťuje nemenné strihanie bez ohľadu na polohu pod vodou. Centrálny odstredivý ventil je ľahko prístupný z pravej aj ľavej strany. A dva porty nafukovačky umožňujú nezávislý výber a nahrávanie nafukovačky z pravej alebo ľavej strany. Vrchná časť tašky má polymérovú výstuž, chrániacu tašku pred poškodením napríklad na vrakoch alebo jaskyniach.

Postroj STEALTH 2.0 REC kombinuje vynikajúce pohodlie a jednoduchosť používania so slobodou pohybu a možnosťami, ktoré ponúka systém STEALTH 2.0. Vystužené spony ITW NEXSUS umožňujú rýchle nastavenie aj v hrubých rukaviciach. Vďaka tomu je nasadzovanie a vyzliekanie súpravy oveľa jednoduchšie. Postroj zároveň poskytuje plnú slobodu pohybu pod vodou aj na hladine. V postroji je použitá páska s 3 rôznymi tuhosťami: ramenné popruhy - stredne tvrdá páska - jednoduchšie nasadenie bedrového pásu - tvrdá páska - spoľahlivejšia opora pre cylindr a ľahšie uchytenie do D-krúžkov medzinožný pás - mäkká páska - väčšie pohodlie a ochranu obleku

Súprava XDEEP Stealth 2.0 REC má možnosť montáže spadnutých balastných vreciek s kapacitou 2x3 kg alebo 2x6 kg. Súčasťou setu je aj centrálne vrecko (na výber v 4 veľkostiach) s možnosťou posúvania, pre zaistenie ideálnej polohy pod vodou. Vďaka tejto flexibilnej konfigurácii predradného systému môžete bezpečne pripevniť od 1 kg až po 30 kg predradníka.

Vyberte si variant:

588,00 €