Xdeep STEALTH 2.0 CLASSIC SETUP FULL SET

Ak sa chystáte chytiť akúkoľvek časť systému v úzkom vrakovom priechode alebo obmedzení jaskyne, pravdepodobne to bude najskôr horná časť chrbta. Mysleli sme dopredu a vystužili sme hornú časť BCD, čím sme zlepšili priľnutie k vášmu chrbtu a eliminovali nebezpečenstvo zachytenia. Bezpečné, funkčné a bezpečné.

Modulárny postroj pre bočnú montáž

Revolučný systém Stealth 2.0 poskytuje obrovské možnosti konfigurácie postroja podľa vašich potrieb. Systém je založený na perfektnom bočnom postroji Stealth 2.0, ktorý môžete kombinovať s niekoľkými typmi balastných vreciek rôznych kapacít. Ak sa potápate v neoprénovom obleku, Stealth 2.0 vám umožní namontovať štandardné dvojdielne vrecká na záťaž xDEEP, ktoré vám v prípade núdze umožnia zhodiť váhu.

Problém s hmotnosťou konečne vyriešený!

Používate suchý oblek s hrubou izoláciou? Rozmýšľali ste nad tým, ako pripevníte závažie do bočného postroja? Pri navrhovaní postroja Stealth 2.0 sme sa zamerali na vyriešenie uvedeného problému. 12 kg? 16 kg? Žiaden problém! Aj keď potrebujete viac ako 20 kg, máme riešenie. Jedinečný systém závažia Stealth 2.0 veľmi flexibilným spôsobom umožňuje prispôsobiť počet závaží vašim potrebám - bez ohľadu na to, či používate neoprénový oblek s hrúbkou 3 mm alebo suchý oblek s hrubým spodným prádlom.

Plynulé nastavenie ťažiska

Ako iste viete, správne rozloženie hmotnosti je kľúčovým prvkom pri dosahovaní ideálneho strihu. Aj v bočnej montáži. V prípade twinsetu to dosiahnete premiestnením V-závažia na správne miesto. Systém závažia xDEEP umožňuje plynulé a presné nastavenie polohy ťažiska - stredové vrecko na závažie je možné posúvať v značnom rozsahu. Aký je účinok? Ideálna úprava v akejkoľvek konfigurácii.

Otestujte si dokonalosť váhového systému Stealth 2.0

Aby sme vám ukázali, ako dobre navrhnutý a univerzálny je systém závažia Stealth 2.0, vyvinuli sme špeciálny konfiguračný nástroj, ktorý vám umožňuje kontrolovať rôzne možnosti závaží a ich konfiguráciu. Zadajte, vyskúšajte rôzne kombinácie a vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Kliknutím sem spustíte konfigurátor Stealth 2.0

Úplná voľnosť pohybu

Keďže spojovacie body postroja Stealth 2.0 boli umiestnené presne v rámci prirodzenej osi rotácie tela, ramenné popruhy majú vždy správnu dĺžku bez ohľadu na to, akú pozíciu pod vodou zaujmete. Jednoducho povedané, nič neťahá a neobmedzuje vašu slobodu pohybu. Navyše, systém závažia bol navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny komfort - centrálna kapsa sa dá posúvať vzhľadom na spodný spojovací bod postroja a pri otáčaní tela nemá žiadny odpor.

Okamžitá úprava

Postroj STEALTH 2.0 je navrhnutý tak, že každý z popruhov je možné nastaviť samostatne. Je to obrovská výhoda, pretože na rozdiel od postroja pre bočnú montáž z jedného kusu popruhu, zmena dĺžky ramenných popruhov nespôsobí presun D-krúžkov na váš bedrový popruh. Nastavenie postroja je oveľa rýchlejšie. Ak ste inštruktor, viete, aké je to výhodné. Prečo strácať drahocenný čas počas kurzu?

Tri oblasti tuhosti

Rôzne časti bočného postroja vyžadujú rôznu úroveň tuhosti popruhu. Bedrový popruh je veľmi pevný, a preto D-krúžky fungujú lepšie a postroj je určite stabilnejší. Ramenné popruhy sú mäkšie, vďaka čomu sú pružnejšie okolo ramien. Popruh v rozkroku je veľmi mäkký, aby sa zabránilo opotrebovaniu cez suchý oblek. Ide o unikátne riešenie, ktoré citeľne zvyšuje komfort užívateľa postroja.

Posuňte montážny bod valca jedným pohybom

Ako iste viete, hliníkové valce menia svoj vztlak z negatívneho, keď sú plné, na pozitívny, keď sú prázdne. Na bedrový popruh sme namontovali D-krúžky z tvrdej gumy, ktoré sa dajú počas ponoru posúvať. Toto inteligentné riešenie umožňuje jedným pohybom zmeniť montážny bod cylindrickej vložky na bedrovom popruhu, čím sa cylindrické vložky vždy umiestnia ideálne do vodorovnej polohy.

100% bezpečné zapínanie

Inovatívny systém uzatvárania závažia Stealth 2.0 je navrhnutý tak, aby minimalizoval riziko náhodného úbytku hmotnosti. Na rozdiel od iných riešení závažia s bočnou montážou umožňuje inteligentný systém uzatvárania vrecka rýchlu vizuálnu kontrolu: okamžite vidíte, že vrecko nie je zaistené. V jaskyniach alebo vrakoch horný pás bráni automatickému otvoreniu vrecka aj pri kontakte so stropom.

Jednoduchá výmena každej časti

Bez ohľadu na štruktúru postroja je popruh prvok, ktorý sa opotrebováva najrýchlejšie. Ak by sme ich opravili natrvalo, tak po opotrebovaní by sme museli vymeniť celý postroj. Premýšľajte o tom: kúpili by ste si backplate s pevným popruhom? V postroji pre bočnú montáž STEALTH 2.0 si môžete popruh vymeniť sami, pretože každý popruh sa dá ľahko rozopnúť.

549,00 €