SUCHÝ OBLEK AVATAR PÁNSKY

Pohodlný, ľahký a spoľahlivý suchý oblek, ktorý vám umožňuje ponoriť sa tak dlho, ako chcete, v tropických a arktických vodách.

Silné stránky:

- pohodlie a výnimočná ľahkosť (iba 2,9 kg / veľkosť l),

- Ideálny oblek na cestovanie, zaberá malý priestor v batožine,

- Rýchle - prepadnutie, ideálne pre teplé podnebie,

- priedušná membrána pre väčšie pohodlie na povrchu,

- Santi Smart Seals® Systém pre ľahkú výmenu (stačí si kúpiť inteligentnú rukavicu suchého rukavice)

Technické údaje:

- Inovatívny, priedušný, štvorvrstvový nylonový membránový materiál,

- Pokročilý ergonomický dizajn, ktorý eliminuje štyri švy v oblasti rozkroku a podpazušia, čo vám dáva v tomto cenovom rozpätí bezkonkurenčnú mobilitu,

- Teleskopický trup,

- Vnútorné rovnátka a medziprúdový remienok, aby sa oblek udržal v správnej polohe na tele,

- predný plastový zips s krytom Lég pre pohodlný a samostatný dresing a vyzliekanie, umiestnené od ľavého ramena na pravú stranu,

- Oxfordské nylonové výstuže na kolenách a lakťoch a špeciálne navrhnutá rozkroková podložka na zvýšenie rezistencie a zabránenie oderu v týchto oblastiach,

- Neoprénový golierik chráneni latexovú krčnú manžetu  a udržuje v teple a v studených vodách,

- Dve pohodlné a priestranné vrecká na náklady s bungee slučkami na zabezpečenie vašich vecí, ľahko použiteľné dokonca aj v suchých rukaviciach,

- Pohodlné a flexibilné neoprénové topánky (veľkosť topánky je možné zmeniť, dodávka asi 2-3 týždne),

- Latexové manžety , zápästie),

- Santi Smart Seals® Systém pre ľahkých autorov zápästia, manžety,

- Vídy prítoku a odtoku ventilu,

- Elegantná farebná kombinácia tmavo modrej a čiernej s bielym doplnkom,

- Praktická a kompaktná taška pre suchý oblek na ľahkú a ľahkú prepravu,

- samostatná Haubna,

- nafúknite hadicu do suchého obleku v okolí 73 cm,

- Lubrikant na zips, prášok manžety, prepravný taška, záručné osvedčenie.

K dispozícii 13 mužských a 8 dámskych veľkostí.

Vyberte si variant:

1 512,00 €

Topánky:

Oblek je vybavený modernou, pohodlnou, vodotesnou obuvou z 3 mm neoprénu. Podrážka je zosilnená zvnútra ďalšou vložkou. Na vonkajšej strane je pokrytá gumovou podrážkou, ktorá chráni vaše prsty a pätu. Topánky majú výčnelku na zachytenie bungee plutiev a suchého zipsu okolo členku, takže do topánok nie je príliš veľa vzduchu.

Veľkosť topánky bola vybraná tak, aby zodpovedala veľkosti budovy tela po podrobnej praktickej ergonomickej analýze a už obsahuje dostatočný priestor na teplú vložku alebo ďalších niekoľko potápačských ponožiek.

Tu je fyzická dimenzia každej veľkosti.

Vrecká:

Praktické, priestranné vrecká správnej veľkosti by mali byť užitočné pre každého potápača, ktorý chce byť riadne zabezpečený pod vodou. Mali by ste vstúpiť do vrecka so všetkým, čo by ste mohli potrebovať, vrátane bóje, cievky, mokrnov, náhradnej masky alebo iných doplnkov, ktoré môžu byť neočakávane užitočné.

Avatar ponúka dve pohodlné a priestranné technické vrecká s bungee slučkami na pripevnenie malých vecí k karabíne a sprievodcom na drenáž vody. Vrecká sú ideálne na otvorenie suchých alebo silných neoprénových rukavíc, na ktoré bola vyvinutá špeciálna rukoväť na konci klapky. Široké upevnenie suchého zipsu zabezpečí, že vrecká neotvoria vrecká počas ponoru s ťažším nábojom a zabezpečia funkčnosť aj po mnohých rokoch potápania v rôznych druhoch vody od jaskýň po more.

Materiál:

Avatarový materiál nie je náhodnou voľbou. Vďaka nemu je oblek extrémne ľahký, odolný voči oderu, funkčný a v neposlednom rade vyzerá skvele. Jeho modrá námornícka farba s čiernym doplnkom vyzerá na potápači ešte lepšie ako na fotografii.

Inovatívny, priedušný, štvorvrstvový membránový materiál s hmotnosťou 200 g/m2 umožňuje priepustnosť pary zvnútra vďaka autorom a vodnej tesnosti zvonku. Na oboch stranách je membrána pokrytá nylonom, ktorý veľmi rýchlo vyschne. Oceníte najmä čo najskôr čo najskôr svoj oblek.

Vďaka tomuto avataru váži menej ako 3 kg, dá sa ľahko zvinúť a kompaktne zabaliť, aby ste ho mohli vziať kamkoľvek so sebou.

Celkom:

Avatar je na kolenách, rozkroku, lakťoch a zadku vystužených hustejšou nylonovou oxfordskou tkaninou (špeciálna väzba vlákien), ktorá sa používa na ochranu miest s exponovanejším oderom alebo vpichovaním.

Vodotesný plastový zips vpredu, ktorého poloha je mimoriadne dôležitá pre sebaúcty a vyzliekanie obleku, je pokrytá záhybom, ktorý chráni zips z zipsov pred pieskom alebo nečistotou. Latexová krčka maternice je chránená neoprénovým povlakom, ktorý tiež slúži ako prekrývanie goliera neoprénu Haubny.

Oblek je Haubna. Vo vnútri je hladký neleanan pre najnižšiu možnú cirkuláciu vody okolo hlavy, a tak zvýšila tepelné pohodlie. Z vonkajšej tváre môžete ľahko bez poškodenia bez poškodenia, orezávania podľa potreby masky atď. Doplnkom potrebného vybavenia je prepravný vrecko s utiahnutím remienka a hadicou z okolov s dĺžkou listu 73 cm.

Každý oblek, ktorý je založený na výrobnej linke, je špeciálne skontrolovaný na úplný vodotesný, presný dizajn a povrchová úprava. Každá z nich je vyčistená a zabalená s ohľadom na používateľov.

Čo viac by ste chceli ... ..? :)

Avatar Suit je k dispozícii iba v konfigurácii štandardnej veľkosti. Pamätajte, že manžeta na krku a zápästí môže byť správne orezaná na požadovanú veľkosť ostrým nožom alebo nožnicami pozdĺž značiek na latexe.

Odporúčame, aby ste si kúpili správnu veľkosť 1. a 2. Formy, ponožky, suché rukavice s inteligentnými rukavicami a vešiak na suchý obleky.

Ak máte záruku alebo poštovú službu vždy, keď sa obrátite na svojho autorizovaného predajcu alebo autorizované avatarové servisné stredisko v CZ alebo v SK

Záruky:

Záruka na spracovanie obleku - 24 mesiacov od dátumu nákupu

Záruka na tesnosť nepremokavých zipsov, neoprénových topánok - 12 mesiacov od dátumu nákupu

Latexové manžety - 6 mesiacov od dátumu nákupu