Skúter Dive Xtras BlackTip Tech

Novinka

Skútrovanie nikdy nebolo jednoduchšie, skútre radu BlackTip od výrobcu Dive-Xtras sú vysoko praktické a výkonné jednotky za nízku cenu.

Popis

BLACKTIP TECH

Tento univerzálny skúter je vhodný takmer pre akýkoľvek typ ponoru. Plne v trime as výbornou ovládateľnosťou.

Použiteľné batérie DCB 9 a 12ah.

Parametre:

Váha: 12,9 kg

Dĺžka: 72,3 cm

Vodotesnosť: 120m

Dojazd (45m/min): 9ah - 91min, 12ah - 123min (4,2km a 5,6km)

Dlhodobá max. rýchlosť: 64 m/min

Krátkodobá max.rýchlosť (boost mode) 73 m/min

Boost mode max. doba: 7 min

Boost mode max. ťah: 25,8 kg (253N)

Blacktip line

BlackTip prináša na trh vysoko výkonné podvodné skútre za ceny, ktoré nikdy predtým neboli považované za možné! Rad skútrov BlackTip zahŕňa tri modely: kompaktný a ľahký cestovný skúter, neutrálny a univerzálny skúter Tech a model Exploration pre tých, ktorí posúvajú limity.

LITHIOVÉ BATÉRIE ELEKTRICKÉHO NÁRADIA

BlackTip je napájaný dvojicou (alebo štvoricou v prípade modelu exploration) bežne sa vyskytujúcich batérií elektrického náradia inštalovaných priamo do tela. Vďaka tomu sa skúter ľahko nabíja a ešte ľahšie predlžuje dĺžku ponoru výmenou batérií medzi ponormi. BlackTip prijíma 20v (iba USA) alebo 18v DCB-formát elektrické náradie batérie. Tie je možné zakúpiť u maloobchodníkov po celom svete alebo online prostredníctvom Amazonu alebo iného predajcu (dostupné aj u nás).

Tieto batérie sú všeobecne priateľské na cestovanie, pretože batérie s väčšou kapacitou majú prepravný / cestovný klip, ktorý oddeľuje batériovú jednotku na menšie články, aby ich udržal pod limitmi TSA / IATA.

LED DISPLEJ

BlackTip je vybavený vstavaným LED displejom. Na obrazovke sa zobrazuje nastavenie aktuálnej rýchlosti, stav batérie a chyby batérie.

Vztlak

Všetky tri modely BlackTip môžu byť neutrálne a to kombináciou závaží a batérií. Iba modely Tech a Exploration môžu byť neutrálne av trime. Model Travel bude vždy nosom nahor.

2 270,00 €