SEACRAFT SKÚTER GHOST BX

SEACRAFT GHOST je modelom pre profesionálov, ktoré vysoké požiadavky na technické vybavenie viedli k hľadaniu toho najlepšieho DPV dostupného na trhu.

Model GHOST bol postavený tak, aby prekonal súčasné limity stanovené inými druhmi DPV na trhu. Je odporúčaný všetkým potápačom, pre ktorých je hĺbkový prieskum každodennou výzvou alebo úlohou - GHOST je testovaný do hĺbky až 300 m.

Výnimočne veľkú batériu (štandardnú 1500W, extra kapacita 2000W) je takmer nemožné vybiť ani pri najdlhších prieskumných ponoroch.

GHOST sa vyznačuje najvyšším komfortom ovládania a rýchlostí, ktorá je dnes jedinečná pre modely používané armádou a špeciálnymi jednotkami.

Správne zvolené parametre modelu GHOST poskytujú ešte väčšiu účinnosť a výkon, fenomenálnu manévrovateľnosť a bezkonkurenčnú jednoduchosť použitia. Extrémne vysoká účinnosť zariadenia je výsledkom inovatívnej technológie, ktorá zaisťuje ľahký prístup k veľmi vysokým rýchlostiam a hĺbkam pri súčasnom zaistení bezpečnosti a ergonomického používania.

Model SEACRAFT GHOST obsahuje najtichší plne uschovaný motor na svete, inovatívny grafický displej OLED, ktorý umožňuje individuálnu konfiguráciu zariadenia a výnimočne veľkú batériu (štandardnú 1500W, extra kapacita 2000W). Jedinečné vlastnosti zariadenia umožňujú dosiahnuť predtým nedostupné potápačské vzdialenosti aj pre vybavenie určené odborníkom. Tento model sa vyznačuje najvyššou presnosťou a rýchlosťou, ktorá je dnes jedinečná pre modely používané armádou a špeciálnymi silami.

Motor

Pracovný čas pri optimálnej rýchlosti (45m/min)*:

Pracovný čas pri maximálnej rýchlosti*:

Dosah*:

Statický ťah:

Maximálna rýchlosť:

1500 Wh / 2000 Wh

> 525 min. / > 700 min.

> 140 min. / > 220 min.

> 23,6 km / 31,5 km

> 340N

> 1,6 m/s

*Platí v prípade potápača s 2x12l v suchom obleku av sladkej vode. Dosah meraný pri optimálnej rýchlosti

Batérie

Li-Ion Batéria:

Nominálne napätie batérie:

Maximálne napätie batérie (po nabití):

Minimálne napätie batérie (po vybití):

Priemerná doba nabitia do 90%:

Priemerná doba nabitia do 100%:

Prevádzkové napätie nabíjačky:

1500 Wh / 2000 Wh

32,4 V

37,8 V

26,0 V

4 h / 3 - 6 h

5 h / 3,5 - 7 h

230 V, 50 Hz, 400 W / 230 V, 50 Hz, 400 alebo 900 W**

** závisí od objednania

Rozmery

Dĺžka:

Šírka:

Výška:

Priemer puzdra:

Váha bez batérie:

Váha s batériou a so záťažou (sladká voda):

800 mm

360 mm

410 g

208 mm

12,0 kg

22,9 kg

Ostatné

Maximálna prevádzková hĺbka:

Maximálna testovaná hĺbka:

Vztlak (s pridanou záťažou):

Prevádzková teplota skútra:

Skladovacia teplota skútra:

Teplota pri nabíjaní:

220 m

300 m

neutral

-5 / +45 ⁰C ***

-25 / +50 ⁰C

+10 / +40 ⁰C

*** Pri teplotách pod 0°C môže byť vďaka vlastnostiam lítiových článkov výrazne znížená kapacita batérie a tým aj výkon skútrov. Jedná sa o reverzibilný proces - po zvýšení teploty batérie na teplotu nad 0°C sa kapacita batérie vráti na nominálnu kapacitu.

Set obsahuje

Batériu vyhradenú pre skúter GHOST štandardnú 1500 Wh alebo dlhú 2000 Wh

Nabíjačku 400Wh 9S Li-Ion vyhradenú pre skúter FUTURE aj GHOST

Transportný nosič POM ř208

Univerzálny držiak na kameru, umiestnený na riadiacom module

Vnútorné zaťaženie skútra

Trimovacia záťaž 62g - 3 kusy

Trimovacia záťaž 182g - 3 kusy

Ťažné zariadenie 1,8m s karabínami

Sada náhradných dielov ku skútru GHOST - sada tesnení, vazelína, náhradné tlačidlá

Servisné náradie

FUNKCIE:

1. Magnetický pohon

Najunikátnejším prvkom konštrukcie Seacraftu je jeho motor, ktorý funguje priamo vo vode. Špeciálne navrhnuté a patentované riešenia umožňujú úplnú elimináciu hnacieho hriadeľa a potreby nespoľahlivých tesnení a ozubených prevodov používaných v iných DPV.

2. Jednoduché vyváženie

Batériu je možné jednoducho premiestniť - vyváženie DPV s pripojenými veľkými predmetmi (napr. osvetlením) nebolo nikdy predtým také jednoduché.

3. Ovládanie jednou rukou

Riadenie Seacraftu umožňuje ovládať všetky možnosti - zrýchlenie, spomalenie a aktiváciu motora - iba jednou rukou. Na to je možné použiť ľavú alebo pravú ruku.

4. Post-vírivý systém statora

Seacraft skútre používajú inovatívny systém statora inšpirovaný konštrukciou prúdového motora. Poskytuje nulovú otáčaciu silu na rukoväť pri všetkých rýchlostiach a zvýšenú účinnosť hnacieho systému, čo má za následok ~8% väčší ťah.

5. Externý nabíjací port

Externý nabíjací port umožňuje rýchle pripojenie nabíjačky bez toho, aby ste museli kvôli nabíjaniu rozoberať celú jednotku. V podstate už nie je potrebné skúter otvárať. Snímač vlhkosti v komore elektroniky navyše umožňuje jednoduchú kontrolu vnútra DPV bez demontáže trupu.

6. Zobrazenie doby prevádzky

Zostávajúca doba horenia sa neustále vypočítava s ohľadom na aktuálnu výstroj a zaťaženie motora - čo umožňuje bezpečnú realizáciu plánu potápania.

Manuál DPV SEACRAFT

Manuál na montáž a demontáž axiálnej rúrky

Manuál k nabíjačke

Vyberte si variant:

Cena od 10 600,00 €