MOLA MOLA -podoblek THERMOFLEXX+

NOVINKA

Veľmi flexibilná, jednodielna spodná kombinéza odporúčaná pre potápanie vo vode s teplotou od 4C do 14C

Použitie dvoch vrstiev materiálu vytvára kombináciu výbornej tepelnej izolácie a priedušnosti. Unikátna technológia výroby zaisťuje flexibilitu vo všetkých smeroch, čo umožňuje široký rozsah pohybu rúk a nôh potápača. Vďaka plochým švom a jemnému vlasovému poťahu na vnútornej strane látky je možné tielko nosiť priamo na tele.

Nezničiteľné teplo

CLIMASHIELD 2Apex™ je unikátna izolácia z kontinuálnych vlákien s trubicovým prierezom - "nezničiteľné teplo" - je ľahká, veľmi teplá, odolná voči praniu a stláčaniu. Vďaka pokročilej technológii AquaBan™ poskytuje vynikajúci tepelný výkon, aj keď je mokrý, bez toho, aby bránil odvádzaniu vlhkosti od tela.

Vlákna použité na výrobu izolácie si zachovávajú svoje vlastnosti a štruktúru aj napriek použitiu v náročných podmienkach alebo pri opakovanom praní.

Climashield® Apex™ je najľahšia dostupná izolácia s najvyššou tepelnou účinnosťou. Na základe 25-ročných skúseností sme vytvorili izoláciu, ktorá má o 75 % väčšiu vzdušnosť a je o 30 % účinnejšia ako akákoľvek izolácia z nekonečných vlákien.


Jedinečná technológia

Polyesterová vonkajšia vrstva "easy on-easy off" umožňuje ľahké obliekanie a vyzliekanie suchého obleku.

Je to rýchloschnúci, trvácny, krčiaci sa materiál, veľmi pružný a jemný na dotyk. Nekrčí sa a dobre reaguje na časté pranie.

Vnútorná vrstva:
Izolácia:
Vonkajšia vrstva:

Polyester, polyamid, elastan, gramáž: 420 gr/m2
Climashield® Apex™ 6.0, gramáž 200 g/m2
Mikrofilamentový polyester, gramáž: 292 gr/m2


Kvalita, ktorú hľadáte

Vnútorná vrstva tielka je kvalitná fleecová látka s veľmi dobrými termoizolačnými vlastnosťami. Vďaka svojej hustej štruktúre poskytuje vynikajúcu izoláciu proti vetru a chladu a udržuje suchú a teplú mikroklímu pokožky.

Má hydrofóbne vlastnosti, to znamená, že nezadržiava vlhkosť viac ako 1% svojej hmotnosti, takže látka je vždy suchá a jemná na dotyk. Mikroskopické vzduchové vaky v štruktúre materiálu vytvárajú tepelnú izoláciu a udržujú telesné teplo.

Pot vylučovaný pri cvičení je absorbovaný vnútornou vrstvou úpletu a odvádzaný von, vďaka čomu zostáva pokožka suchá a prirodzene dýcha. Priadza je mimoriadne trvácna a odolná voči poškodeniu, čo zaisťuje dlhú životnosť oblečenia. Prídavok polyamidového vlákna zlepšuje elasticitu úpletu a znižuje priepustnosť vzduchu smerom k telu.


Pokročilé riešenia

Model THERMOFLEXX+ využíva priedušnú, inovatívnu izoláciu Climashield® Apex™ na zabezpečenie dokonalého tepelného komfortu pre časti tela, ktoré sú najviac citlivé na chlad. Izolované zóny sú hrudník, chrbát, oblasť obličiek a stehien.

Izolácia Climashield® Apex™ je roztiahnuteľná vo všetkých smeroch, vďaka čomu si spodná bielizeň zachováva vynikajúcu pružnosť a neobmedzuje pohyb.

520,00 €