Bezrámová maska XDEEP

Vyrobili sme túto masku, pretože sme ju mohli urobiť najlepšie

Našou zásadou v XDEEP bolo prevziať tradičné a vylepšiť ho nad očakávania. Tu je výsledok: prepracovaná a nanovo definovaná bezrámová maska.

Najlepšie materiály, krásne skonštruované a navrhnuté; výkon a chlad ešte nikdy nevyzerali tak dobre.

Vynikajúco mäkká vnútorná stena sa prispôsobí vašej tvári, čím sa dosiahne priliehavé a pohodlné nosenie.

Toto neuveriteľné prispôsobenie sme dosiahli úplným prehodnotením a predefinovaním tvaru tradičnej masky a použitím pokročilých modelovacích technológií na premenu našich predstáv na skutočnosť.

Technicky vzaté, analyzovali sme slabé stránky súčasných potápačských masiek a potom sme vyvinuli a testovali pokročilé 3D tlačené modely, vylepšené o spätnú väzbu od doslova stoviek potápačov všetkých tvarov a veľkostí tváre. Pridanie 3D modelovania k najjemnejšiemu silikónu, aký bol kedy použitý v potápačskej maske, poskytuje vynikajúci komfort a výkon.

Slepé miesta vytvorené tradičnými dizajnmi masiek sú v našej novej maske minimalizované, najmä v najkritickejších smeroch.

Sledujte svoj tím, svoje vybavenie a prístrojové vybavenie so širším a jasnejším zorným poľom.

Skvelá priľnavosť aj v hrubých rukaviciach

Nie všetci sa potápame v teplej čistej vode. V chladnejšom podnebí musíme svoju výstroj ovládať v hrubých rukaviciach, mokrých alebo suchých.

Jednoduchá aplikácia, ale premyslený dizajn, maska bola optimalizovaná pre skvelú priľnavosť bez ohľadu na to, v čom sú vaše ruky.

Vyrovnajte s ľahkosťou.

...Žiadne miesto navyše tam, kde nemáte

Masky s veľkým objemom môžu byť nepríjemné a ťažšie sa čistia, vyrovnávajú a sú náchylné na zahmlievanie. Minimalizáciou vnútorného objemu eliminujeme všetky tieto problémy.


Vyberte si variant:

65,00 €