BEZPEČNOSTNÁ CIEVKA DEFENDER™ Halcyon

Navijaky a cievky Halcyon vytvorili priemyselný štandard pre kvalitnú konštrukciu a bezproblémové používanie.

ŠPECIFIKÁCIE:

Takmer nezničiteľný dizajn Delrin pre roky bezproblémovej prevádzky

Pevný stred znižuje veľkosť cievky, zlepšuje prenosnosť a jednoduchosť obsluhy

Pevný stred eliminuje riziko zachytenia prsta pri nasadzovaní

Adaptér je možné pridať na dodatočnú montáž Defender Pro akejkoľvek veľkosti

Všetky bezpečnostné cievky Defender™ sa predávajú s dvojitým koncom z nehrdzavejúcej ocele

#24 riadok

O

Navijaky a cievky Halcyon vytvorili priemyselný štandard pre kvalitnú konštrukciu a bezproblémové používanie. Historicky boli usmernenia spojené s navigáciou počas jaskynných ponorov. Sú však rovnako užitočné v rôznych potápačských prostrediach. Od natáčania zdvíhacej tašky a označenia miesta pod vodou až po prieskum miest vrakov a odosielanie povrchových značiek, určite nájdete produkt Halcyon, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Všetky bezpečnostné cievky Defender Pro™ sa predávajú s dvojitým koncom z nehrdzavejúcej ocele a vlascom #24. Číslo v každom názve Defender Pro™ popisuje pribl. dĺžka vlasca (v stopách) na tejto cievke. (zahŕňa dvojitý koniec)

Halcyon Manufacturing je dobre známy inováciami smerových zariadení, pričom bol priekopníkom niektorých z najunikátnejších dizajnov v technickom potápaní. Teraz s potešením oznamujeme úsvit novej generácie vodiacich zariadení. Nová séria vodiacich zariadení Halcyon Defender Pro rozširuje časom overenú užitočnosť cievok Halcyon Defender tým, že poskytuje zvýšenú flexibilitu a jedinečné prevádzkové výhody.

Vyberte si variant:

Cena od 37,40 €